English Russian
 
» Sabit Beton Santralleri » DoubleMix 60

CONSTMACH 60+60 m3/h  kapasiteli Sabit Beton Santrali.

Double 60 m3/h (60+60) kapasiteli beton santralimiz tüm ekipmanları birbirinden bağımsız, agrega bunkeri ortak olan, iki farklı mikserle üretimin yapıldığı özel tasarım bir tesistir. Toplam üretim kapasitesi 120 m3/h olan ve kesintisiz üretim ile yüksek kapasitenin aynı anda mevcut olduğu bu modelin en büyük avantajı, bir mikser standart beton transferi (tranmikser yolu ile transfer) için kullanılırken, diğer mikserin ise briket/parke taşı, prefabrik beton üretimi gibi tesis içi beton uygulamalarında kullanılmasıdır. Aynı anda iki farklı transmiksere beton verebilme özelliği ile transmikser giriş çıkışlarında kaybedilen zaman minimuma indirilmiştir.

CONSTMACH Sabit Beton Santralleri, hazır beton üretimi ve şantiyelerdeki çok uzun süreli beton dökümü için tercih edilir. Sabit santrallerimiz, her türlü betonu üretebilme kabiliyetine sahip, istkrarlı ve sorunsuz çalışan, yedek parça-servis garantisi ve üstün kalitesi ile profesyonel üreticilerin öncelikli tercihidir. Sabit beton santrallerimiz CE standartlarına uygun bir şekilde tasarlanıp üretilmektedir. 

Sabit santrallerimizdeki mikserler, üretilecek betonun özelliklerine göre pan mikser, tek milli mikser (single shaft), çift milli mikser (twinshaft) ya da planet tip olarak kullanılabilir.

Sabit santrallerimizde kullanılan çimento siloları müşteri ihtiyacına göre 50 ton ile 500 ton arası değişen kapasitelerde kullanılmaktadır. Çimentonun bigbag olarak temin edildiği durumlarda, tesislerimize entegre ettiğimiz bigbag patlatma ve silo doldurma sistemleri sayesinde bigbag formunda temin edilen çimento sorunsuz bir şekilde çimento silolarına transfer edilebilmektedir.

İklim koşullarının beton kalitesi üzerindeki etkisinin bilincinde olan firmamız, çok soğuk bölgelerde KIŞ TİPİ BUHAR JENERATÖRLÜ santraller üreterek soğuk havanın olumsuz etkilerini ortadan kaldırırken, havanın çok sıcak olduğu bölgelerdeki tesislerde ise CHILLER sistemleri kullanarak beton suyunun gerekli sıcaklıklarda kullanılmasını sağlamaktadır.

Bunker ön yükleme sistemlerimiz, agrega bunkerlerinin yükleyiciler tarafından doldurulması için gerekli yükleme rampasına alternatif olarak geliştirdiğimiz bir çözümdür.

Sabit Beton Santrallerimizin yerleşim planları, tesisin kurulacağı arazinin şartlarına göre düzenlenmekte, arazi kısıtının olması durumunda agrega transferi, bant konveyör yerine kova ile yapılmaktadır.

Tesislerimize ait yerleşim planlarına, nakliye bilgisine ve fotoğraf galerisine ilgili sekmelerden ulaşabilir, TEKLİF İSTE sekmesine tıklayarak FIYAT TEKLİFİ talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Sabit Beton Santrali ekipmanlarýmýz modüler yapýsý, kapalý týrlarda ve konteynýrlarda taþýnmaya uygunluðu ile müþterilerimizin nakliye masraflarýný minimuma indirmiþtir.


 
 
 
 
 
 
 

 
  DoubleMix 60 İçin Teklif İste
 
 Ad Soyad :
 
 Tel / Cep No :
 
 E-mail :
 
 Mesaj :
 
         


  Anasayfa Hakkımızda Ürünler
    
E-Katalog Referanslar İletişim  

 » Sabit Beton Santralleri
 
    Sabit 30
 
    Sabit 60
 
    Sabit 100
 
    Sabit 120
 
    Sabit 180
 
    Sabit 240
 
    DoubleMix 60
 
    DoubleMix 30
 
 » Mobil Beton Santralleri
 
    Mobil 30
 
    Mobil 60
 
    Mobil 100
 
    Mobil 120
 
    Ön Besleme Konveyörü
 
    Mobicom 30
 
 » Kuru Tip Beton Santralleri
 
    DryMix-60
 
    DryMix-90
 
 » Çimento Siloları
 
    CS - 50 (Civatalı)
 
    CS - 50 (Kaynaklı)
 
    CS - 75 (Civatalı)
 
    CS - 75 (Kaynaklı)
 
    CS - 100 (Civatalı)
 
    CS - 100 (Kaynaklı)
 
    CS - 200 (Civatalı)
 
    CS - 300 (Civatalı)
 
    CS - 500 (Civatalı)
 
    CS-1000 (Bolted)
 
    CS-2000
 
    CS-3000
 
 » Briket Makinaları
 
    BS-36
 
    BS-20
 
    BS-42
 
    BS-30
 
    BS-25
 
    Movable Block Machine
 
 » Kompakt Beton Santralleri
 
    Compact 20
 
    Compact 30
 
    Compact 60
 
 » Kırma ve Eleme Tesisleri
 
             
 Tüm Hakları Saklıdır Copyright© 2012 CONSTMACH info@constmach.com  Web Tasarım ÇÖZMER       
 Tüm Hakları Saklıdır Copyright© 2012 CONSTMACH
info@constmach.com 
     
Web Tasarım ÇÖZMER 
 Tüm Hakları Saklıdır Copyright© 2012 CONSTMACH
info@constmach.com 
     
Web Tasarım ÇÖZMER 

Concrete Batching Plant

Concrete Batching Plants

Mobile Concrete Batching Plant

Mobile Concrete Batching Plants

Stationary Concrete Batching Plant

Stationary Concrete Batching Plants